DESEN KAPİTONE

Kurumsal

DESEN KAPİTONE olarak 1980 Yılında Sultan hamam da bir iş hanın 7. katında başlayan tekstil sektöründeki iş hayatımız, sektör yönlendirmesi, müşteri memnuniyeti, makine parkurumuzun genişlemesi ve hızlı servis için zaman içinde Beyazıt, Zeytinburnu, Merter ve son olarak 2005 yılında Esenyurt’ta 2500 M2 kapalı alanı ile kendi fabrikamızda hızlı ve kaliteli üretim ile devam etmektedir.

Değişen sektör ve piyasa şartlarına kurumsal kimliğini koruyarak adapte olma başarısını gösteren şirketimiz birçok konuda kendini yenilemiş ve standartlarını devamlı yükseltmiştir.

DESEN KAPİTONE, yıllık 4 milyon metre üretim kapasitesiyle sektörde önemli bir konuma sahiptir. En son teknolojiyi kullanarak ve AR-GE Konusunda sürekli gelişerek müşterilerimize 30.000’den fazla desen seçeneği sunmaktayız.

Kapitone imalatının yanı sıra DESEN KAPİTONE müşterilerimize daha iyi bir hizmet verme doğrultusunda  Kumaş çeşitleri, Astar çeşitleri, Elyaf Çeşitleri, Tela Çeşitleri Vb. gibi ürünleride siz değerli Müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Vizyonumuz

DESEN KAPİTONE olarak sektördeki vizyonumuz, hızlı üretim ve etkin pazarlama yaklaşımıyla müşterilerin öncelikli tercihi olabilmek ve müşterilerimize A’dan Z’ye Modanın getirmiş olduğu Renk zenginliğini takip ve zengin Konfeksiyon yan ürünlerindeki çeşitliliği sunmanın yanı sıra deneyimli satış departmanımızla müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretime yön vererek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir.

Misyonumuz

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ”Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir”. İlkesiyle DESEN KAPİTONE kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan DESEN KAPİTONE çalışanları, Türkiye Tekstil pazarında hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir DESEN KAPİTONE için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak , Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Deneyim
0 + yıl